Bedriftsserien
- Forside
- Aktiviteter
- Curling
- Bedriftsserien
Aiaiai, for en sport og for noen opplevelser vi curlere får! Det er sannelig sant at livet er bedre for de som liker curling 🙂
Finago sprakk på oppløpet og med to tap på finaledagen, endte de på den sure fjerdeplassen slått av Team GA (3.pl) og Fritidsparken (2.pl) på målforskjell. Sweco er inne i en RBK-periode og virker utilnærmelige på toppen. Ubeseiret gjennom grunnspill og sluttspill - imponerende!
Bravida tok en sterk seier mot Borgar Kittilsen AS og berget 5.plassen, med fantastisk målforskjell. 32 tellende målpoeng (over 10 i snitt i sluttspillet) er rekord! Hjalmar Johansen og Borgar Kittilsen endte på like mange poeng som Bravida og studentene tok 6.plassen, kun ett mål foran - spenning i verdensklasse!
By- og Stedsutvikling endte på 8.plass, uten en seier i denne runden. Ikke uventet, for en debutant, men med engasjementet på plass og litt mer trening, vil seieren garantert komme!
Beste nykommer ble Finago.
Mest populære motstander ble By- og Stedsutvikling
MVP: Nina fra Finago
Vi gratulerer!!
Der hører en dualitet til enhver finale - den største glede over å se de avgjørende kampene og gjøre opp totalregnskapet og den største sorg over at spillet når er over.
Men frykt ikke: Neste runde starter 14.sep.
Meld dere på til meg og bli med!! 🙂
Lag:
Pulje 1
Sweco
Finago
Bravida
Borgar Kittelsen AS
Pulje 2
Team GA
Skien fritidspark
Hjalmar Johansen All Stars
By- og Stedsutvikling CC
Tabell
Her vil vi oppdatere tabellen fortløpende!
A-sluttspill | Kamper | V | U | T | Målforskjell | Poeng | |
SWECO | 3 | 3 | 0 | 0 | 21 I 6 | 6 | |
Skien fritidspark | 3 | 1 | 0 | 2 | 14 I 14 | 2 | |
Team GA | 3 | 1 | 0 | 2 | 13 I 17 | 2 | |
Finago | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 I 18 | 2 |
B-sluttspill | Kamper | V | U | T | Målforskjell | Poeng | |
Bravida | 3 | 2 | 0 | 1 | 32 I 10 | 4 | |
Hjalmar Johansen All Stars | 3 | 2 | 0 | 1 | 17 I 12 | 4 | |
Borgar Kittilsen AS | 3 | 2 | 0 | 1 | 18 I 14 | 4 | |
By- og Stedsutvikling CC | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 I 37 | 0 |