Lag og forbund

 

Det er mange lag og foreninger som trener her i Skien fritidspark - året rundt. Både lag og forbund har arrangement i Skien fritidspark. Her er noen av våre samarbeidspartnere innen idretten:

  

Share |

Daglig leder: Dag Gregoriussen

Pb 271 Sentrum, 3701 Skien

Tlf: 900 66 224

Telefax: 35 52 65 23

Daglig leder: Sam Liebkind

Tlf (Norway) + 47 98 28 49 75

Tlf (Finland) + 35 85 05 50 17 75

Grenland Bowlsklubb

Leder: Robert kristiansen

E-post: Robert.Kristiansen@nav.no

Tlf: 950 07 180

Leder: Roar Olsen

Tlf: 905 64 485

E-post: grenlandklareklubb@gmail.com

Grenland Seahawks

tlf: 480 26 134

Leder: Øystein Nilsen

E-post: oystein@nilsen.tv

Grenland Ski

Terje Bakke (hovedtrener)

Planetveien 4, 3942 Porsgrunn

Tlf. 98 20 72 95

E-post: terje.bakke@no.ey.com

Grenland Sportsfiskere

tlf: 977 61 797

Leder: Terje Christiansen

E-post: te-chri@online.no

Sportslig leder: Åse May Vinjevold

E-post: ase.may.vinjevold@gmail.com

Tlf: 992 37 704

Pb. 1812, 3705 Skien

Leder: Reidar Evensen

Postboks 1292 Kjørbekk, 3702 Skien

Tlf: 909 23 623

Leder: Erik Skogen

Telefon: 997 97 878

Nestleder: Bård Narve Svendsen

Telefon: 916 31 143

tlf: 92854204

Leder: Hedda Almankaas

E-post: herkulesturn@gmail.com

Sanssoucivegen 14

3714 Skien

Mail: klo@grenlandoffshore.no

Styreleder: Stig Korpelin

Generalsekretær: Erik Langerud

Sognsv. 75 A, Ullevål stadion

Tlf: 02520

Tlf: 915 84 953

E-post: nhf@handball.no

President: Nils Gerhard Nilsen

Sognsveien 75 J

Tlf:  210 29 000

E-post: hockey@hockey.no

Odds turnforening

tlf: 913 27 797

Leder: Inger Bang

E-post: inbfjal@online.no

Siljan idrettslag

tlf: 908 99 480

Leder: Rune Andersen

E-post: post@siljan.no

Skien alpinklubb

tlf: 920 36 550

Leder: Terje Baksaas

E-post: baksa@online.no

Leder: Gunn Målfrid Vintervold

Viggo Ullmans gate 16 3714 SKIEN

E-post: 

Tlf: 907 24 225

Skien basketklubb

tlf: 406 07 925

Leder: Jan Tancred Millaa

E-post: skienghost@hotmail.com

Leder: Eirik Groa

Tlf: 986 14 827

E-post: eigroa@gmail.com

Leder: Knut Bråthen

Skien Ishockeyklubb,

E-post: leder@skienhockey.no

Skien kjelkehockey

tlf: 412 21 880

Leder: Andre Tørring

E-post: atseis@online.no

Leder: Bjørn Richard Kirste

Tlf: 97 51 05 14 

E-post: bjo-riki@online.no

tlf: 958 81 096

Leder: Tanja Gigstad

E-post: tanja@gigstad.net

Styreleder: Stig A. Gaare Andresen

Solum terrengsykleklubb

Box 1058 Gimsøy, 3704 Skien

E-post: geir@solum-tsk.nowww.solum-tsk.no

Telemark Bedriftsidrettskrets

Leder: Charlott Oshaug

tlf: 924 53 525

E-post: telemark@bedriftidrett.no

Leder: Kjell Meen

E-post: kjell.meen@sf-nett.no

Tlf: 414 41 150

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.